Postavy

26. května 2006 v 18:12 | Beldaran |  Kiddy Grade
ES (Encouter of Shadows) MEMBER
Jméno: Eclair (z francouzského Blesk)
Věk: 16
Pohlaví: ženské
Partner: Lumiere
Loď: La Muse (počítač Wirbelwind)
Robot: Donnerslag
Schopnost: Power ( Síla)
Třída: C později G
Eclair je hlavní hrdinkou seriálu. Pracuje jako recepční v GOTTu, ale je i členkou jeho stínové jednotky. Její schopností je Síla, která jí propůjčuje ohromnou rychlost i sílu. Když se namaluje rťenkou, je tato schopnost tak velká, že ji ani ona sama nemůže zvládnout. Ze začátku patří do nejnižší třídy C, ale poté, co se jí vrátí pamět, zjišťujeme, že patří do nejvyšší třídy G. S návratem vzpomínek se jí vrátí i schopnost vytvářet ve své blízkosti silové pole, kterým může odrážet nepřátelské útoky. Eclair se chová velmi lehkomyslně. Vždycky vtrhne na scénu s hlasitým "Tadá" a mívá nejrůznější komentáře i k vážným věcem. Vzhledem k jejímu sklonu zlehčovat situace byste řekli, že si věci moc nebere. Opak je pravdou. Eclair je ze všech členů GOTTu nejcitlivější, proto si vymazala paměť, aby zapomněla na hrůzy, co prožila. Je velmi milá a přátelská, má velmi silný vztah k malým dětem. Nikdy by neudělala něco, s čím by morálně nesouhlasila.
Jméno: Lumiere (z francouzského Světlo)
Věk: 10
Pohlaví: ženské
Partner: Eclair
Loď: La Muse (počítač Wirbelwind)
Robot: Donnerslag
Schopnost: Puppet (Loutka) a Particle (Částice)
Třída: C později G
Lumiere vypadá jako jako díťe, je ovšem velmi vážná a velmi inteligentní. Stále napomíná Eclair, aby se chovala jako "dáma". Její schopnost Loutka jí umožňuje ovládat jakýkoli počítač nebo elektronické zařízení. Takto ovládá loď La Muse, ve které je namontován počítač Wirbelwind. Pojmenovala ho tak sama Lumiere, protože je to program z robota, který jí kdysi zachránil život. Kromě Loutky má ještě schopnost Částice. Je to její primární schopnost a patří do třídy G. Znamená, že kromě elektronů ovládá i další kvantové částice. Díky téhle schopnosti dokázala zachránit sebe, Eclair i Donnerslaga od rozložení na atomy a pohlcení. Lumiere se velmi často usmívá, a proto působí velmi křehce. Je ovšem citově velmi silná a je to ona, kdo drží Eclair v těžkých situacích na nohou. Lumiere zbožňuje operu a má zvláštní zálibu v hroznové šťávě.
Jméno: Alv ( ze skandinávského Elf)
Věk: 20
Pohlaví: ženské
Partner: Dvergr
Loď: Svlat
Robot: Thór
Schopnost: Absorb (Absorbce) a Reflex (Odraz)
Třída: S
Alv má jednu z nejsilnějších schopností. Dokáže absorbovat energii a odrazit ji na útočníka. Je velmi dominantní a neuznává jinou autoritu než sebe. Ačkoli pracuje pro GOOT, není mu vůbec věrná. Má ještě další zaměstnavatele, ale ani k nim nemá žádné vazby. Jak ona sama říká, není ničí loutka, ale dokáže se podřídit, aby dostala, co chce. Alv je velmi zahořklá. Kdysi jí moc ublížili a ona se všem hodlá pomstít. Aby dosáhla svého půjde klidně přes mrtvoly. Neváhala zabít ani Dvergr a to věděla, že Dvergr je její matka. Ani k ní totiž necítila nic jiného než opovržení.
Jméno: Dvergr (ze skandinávského Trpaslík)
Věk: 19
Pohlaví: ženské
Partner: Alv
Loď: Svlat
Robot: Thór
Schopnost: Absorb (Absorbce) a Reflex (Odraz)
Třída: S
Protože je Dvergr matka Alv mají stejné schopnosti. Dvergr však využívá i opak Absorbe. Říká se tomu přenos a tehdy Dvergr dokáže vydat část své životní energie a zachránit tak cizí život. Tuhle schopnost využila jen dvakrát. Na Alv a Eclair. Dvergr se moc neprojevuje. Vetšinou dělá to, co jí Alv řekne. Občas zasáhne, když se Alv chová agresivně, ale ne vždy se jí to vyplatí. Dvergr nemá nějakou touhu se někomu mstít, avšak svou dceru má opravdu velmi ráda a tak s ní chce zůstat až do konce, a to i ve špatných chvílích.
Jméno: Dextera (z latinského vpravo)
Věk: 18
Pohlaví: mužské
Partner: Sinistra
Loď: Centurion
Robot: Zephyrus
Schopnost: Anywhere ( Kamkoliv)
Třída: S
Dextera je zástupce Eclipse. Mluví hlubokým hlasem a vždycky se chová velmi vážně. Prakticky se vůbec nesměje a všechno si bere velmi osobně. Jeho schopnost mu dovoluje zmizet a objevit se na jiném místě. Navíc má schopnost vysílat energetický paprsek. Dextera a Sinistra jsoz výborně sehraný tým, někde jsem četla, že jsou to bratři a snad i dvojčata, ale nevím, co je na tom pravdy. Jsou si ovšem trochu podobní vzhledem i schopnostmi.
Jméno: Sinistra ( z latinského vlevo)
Věk: 18
Pohlaví: mužské
Partner: Dextera
Loď: Centurion
Robot: Zephyrus
Schopnost: Whenever ( Kdykoliv)
Třída: S
Sinistra je velmi přátelský. Stále se usmívá a vtipkuje. To je možná dobře, protože jeho častým cílem je právě Dextera. Ten se vždy tváří tak vážně, a Sinistra ho svými vtípky trochu vrací do reality. Jeho schopnost není přesně určena, ale Sinistra se umí velmi rychle pohybovat. Pravděpodobně nějak urychluje své molekuly. Stejně jako Dextera dokáže vysílat energetický paprsek.
Jméno: Viola (ze Shakespearova Večeru Tříkrálového)
Věk: 9
Pohlaví: ženské
Partner: Cesario
Loď: Phoenix
Robot: Titano
Schopnost: Calamity ( Kalamita)
Třída: C
Viola je nejupřímnější ze všech členů GOTTu. Vždycky řekne, co si myslí. Moc dobře si rozumí s Eclair a Lumiere. Sama Viloa jim říká přezdívkami Lumichan a Ecchan. Překládá se to jako Clairko a Lumíku (no nezní to roztomile?). Viola je příšerně upovídaná. Její bratr Cesario moc nemluví, ale díky Viole to není moc poznat. Má moc ráda italskou restauraci a strašně ráda se nechává zvát Lumiere. Vždycky se s Cesariem nemohou shodnout, zda si dají špagety nebo čínu., ale pravidelně vyhrává Viola, i když Cesario dělá, co může. Violina schopnost Kalamita jí umožňuje manipulovat s molekulárními vazbami. Může je rozkládat i slučovat. Její schopnost je ale latentní a jako aktivátor potřebuje Cesariovu schopnost Driver.
Jméno: Cesario (z Shakespearova Večeru Tříkrálového)
Věk:18
Pohlaví: mužské
Partner: Viola
Loď: Phoenix
Robot: Titano
Schopnost: Driver ( Ovladač)
Třída: C
Cesario je starší bratr Violy. Má ji velmi rád, nechává ji stále rozhodovat a v případě potřeby ji chrání. Vždycky když hrozí nebezpečí, zakryje ji vlastním tělěm a nedbá na vlastní zranění. Cesario toho moc nenamluví a když už, tak většinou jen šeptá Viole do ucha. Jeho schopnost Driver funguje jako aktivátor Violiny Kalamity. Cesario vlastně dodává jakousi energii, kterou Viola potřebuje. Aby to fungovalo musí se sourozenci dotýkat, vetšinou se drží za ruku. Kdyby jeden neměl druhého, byly by jim jejich schopnosti vlastně k ničemu.
Jméno: Tweedledee (z Alenky v Říši divů od Lewise Carrola)
Věk: 16
Pohlaví: ženské
Partner: Tweedledum
Loď: C-Square
Robot: Dodo
Schopnost: Strom (z němčiny Proud elektický) a Windstoss ( Poryv větru)
Třída: S
Tweedledee je velmi hrdá. Nesnese se s kdekým, zvláštní vyjímkou je Lumiere. Možná to bude tím, že obě patří mezi hackery. Navíc jejich schopnosti jsou si velmi podobné. Tweedledee dokáže díky kontrole elektrického proudu ovládnout jakýkoli elektrický přístroj. Je to Tweedledee, kdo ve dvojici udává krok. Když spojí schopnosti se svým bratrem vytvoří Poryv větru, zvláštní útok, kdy zhušťují gravitační pole v okolí nějakého předmětu nebo osoby.
Jméno: Tweedledum ( z Alenky v Říši divů od Lewise Carrola)
Věk: 16
Pohlaví: mužské
Partner: Tweedledee
Loď: C- Square
Robot: Dodo
Schopnost: Magnetfeld (z němčiny Magnetické pole) a Windstoss ( Poryv větru)
Třída: S
Tweedledum je dvojče Tweedledee. Člověk by to do nich neřekl, protože Tweedledum se k Tweedledee chová spíše jako žárlivý milenec než bratr. Svou sestru staví nade vše a věří, že spolu jsou nejlepší. Nechává se Tweedledee často odsunout až na druhou kolej. Nejenže jí ustupuje, aby mohla využít své schopnosti, ale nechá se od ní i napomínat. Vždycky když Tweedledum něco pronese a jeho sestra ho osloví jménem, začne se jí omlouvat. Pro Tweedleduma je jeho sestra ze všeho nejdůležitější a jen málokdy uzná i někoho jiného.
Jméno: A-ou (ze sanskrtu)
Věk: 19
Pohlaví: mužské
Partner: Un-ou
Loď: Salyut
Robot: Ganador
Schopnost: Amplifier ( Zesilovač)
Třída: S
Velice rád filozofuje. Díky své schopnosti dokáže vidět tok životních energií. Díky tomu může sledovat lidskou stopu, ale také vidí, jak člověk umírá. Když svou schopnost využívá, oči mu rudě žhnou. Předtím než se s Un-ouem přidal ke GOTTu, pracoval pro Vesmírnou planetární federaci a mnohokrát bojovali proti Eclair a Lumiere.
Jméno: Un-ou (ze sanskrtu)
Věk: 14
Pohlaví: mužské
Partner: A-ou
Loď: Salyut
Robot: Ganador
Schopnost: Amazing ear ( Supersluch)
Třída: S
Má velmi zvláštní smysl pro humor. Občas na sebe obléká dámské šaty a má cynické průpovídky. Kdysi stáli s Eclair proti sobě a dodnes mají velmi komplikovaný vztah. Jeho schopnost se podobá A-ouově, jen on životní energii slyší. Oba dokáží své schopnosti kombinovat.
OSTATNÍ
Jméno: Eclipse ( z francouzského Zatmění)
Pohlaví: ženské
Schopnost: Quantum ( Kvantové skákání)
Třída: G
Eclipse je šéfka GOTTu. Zároveň patří k nejsilnějším členům ES. Její schopnost Kvantového skákání jí umožňuje přemisťovat svoje molekuly na různá místa. Jsou to vlastně takové skoky v prostoru. Zároveň je to schopnost, kterou mají zakódovanou všichni agenti GOTTu. A právě tato schopnost je to, co je vždycky přivede zpátky k životu. Eclipse má výborný přehled o tom, co se zrovne děje. Ne vždy má možnost zasáhnout. Protože je vždycky o krok napřed, je její chování často zvláštní, ale vždycky má svůj důvod.
Jméno: Armbrust ( z německého Kuše)
Pohlaví: mužské
Partner: Mercredi
Schopnost: Black Box ( Černý kufr)
Armbrust je záhadná postava. Tváří se jako revizor Globální Unie, ale má schopnosti ES člena. Vždycky má u sebe tajemný černý kufr, ve kterém dokáže převážet lidi. V kufru také existuje jakýsi meziprostor, ve kterém neplatí normální pravidla času. Armbrust často doprovázel Eclair a Lumiere na misi, tvrdil, že je pozoruje. Většinou ale míval nějaký zvláštní úkol. Díky své záhadnosti si vysložil přezdívku Čaroděj. Domněnku, že je Armbrust ES agent potvrzuje i to, že je pravděpodobně mnohem starší, než jak vypadá. Velice dobře se vyzná v lidech a jejich slabostech.
PS: Ačkoli se v titulcích i na anglických stránkách vyskytuje jeho jméno jako Armblat, jeho správná podoba je Armbrust. Kvůli tomu, že Japonci místo L říkají R, to přece nemusíme strkat do každého slova.
Jméno: Mecredi ( z francouzského Středa)
Věk: 13
Pohlaví: ženské
Partner: Armbrust
Schopnost: Inside ( Jádro, Podstata)
Stejně jako Armbrust je Mercredi opředena tajemstvím. Ze začátku pracovala jako sekretářka v GOTTu a přátelila se s Eclair a Lumiere. Přezdívala je Lei a Luu, za to dostala od Eclair přezdívku Meru. Později Mercredi záhadně zmizela, a když se objevila, měla jiný vzhled. Dozvěděli jsme se, že je partnerkou Armbrusta a má přezdívku Pfeilspitze ( z němčiny Hrot šípu). Krom toho, že pracuje s Armbrustem, je do něj i zamilovaná. Další co potvrzuje domněnku, že jsou ES členy je to, že Mercredi prohlásila, že Armbrust jí bude mít vždycky. Ze slova "vždycky" usuzuji, že mají taky schopnost, která je vrací zpátky do života. A ještě Mercredina schopnost Inside jí dovoluje proniknout až k samému jádru věci. Její schopnost manipulace s daty převyšuje dokonce i Lumiere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inuyasha Inuyasha | 27. května 2006 v 7:20 | Reagovat

ty .... ja uz jsem si zikal kdy neco jako silenej zaval pside

2 Inuyasha Inuyasha | 27. května 2006 v 7:21 | Reagovat

az na 1 skandinavsky trpaslik je DWARF mam totiz hru a tam jsou Alfove Dwarfove a pod

3 Bridgged Bridgged | E-mail | Web | 27. května 2006 v 20:14 | Reagovat

Ty jo dobrý Beldaran.Mě by tohle trvalo napsat hooodně dlouho!!!

4 Beldaran Beldaran | 27. května 2006 v 21:20 | Reagovat

Já strašně ráda píšu. Kdysi jsem chtěla napsat knihu, takže se v těch recenzích a postavách hrozně vyžívám. Jen doufám, že někdo to bude mít chuť číst:-)

5 Kagome.sana Kagome.sana | E-mail | 30. května 2006 v 15:24 | Reagovat

krásný popis Sinistra a Dextera

6 Beldaran Beldaran | 30. května 2006 v 17:11 | Reagovat

Hmm, vážně? Zrovna u nich sem vycházela prakticky jen z informaví ze seriálu. O jejich schopnostech sem toho nikde moc nenašla.

7 Kagome.sana Kagome.sana | E-mail | 3. června 2006 v 16:30 | Reagovat

Jak jsi poznaala tu Sinistrovu?Nikdo neví jaká doopravdy je,u Dextera už jo,ale u Sinistra to ještě neurčili

8 Beldaran Beldaran | 3. června 2006 v 18:10 | Reagovat

Tak to s tím paprskem bylo v rokli, jak bojovali s Alv a Dvergr. Najednou se tam rozzářili dva paprsky, jeden červený a druhý modrý. A když je Alv poslala bojovat s těma klonama, tak Sinistra byl rychlý jako Eclair. Prostě se jen tak míhal. Třeba když seskakoval z tý tyče.

9 Kagome.sana Kagome.sana | E-mail | 8. června 2006 v 14:36 | Reagovat

doprd.... já neviděla 19!!!!!!!!!!Kruci kruci!!!!!!A ta pitomá holka na youtube ji ještě nevytvořila!!!

10 lestrix lestrix | E-mail | 5. března 2007 v 14:33 | Reagovat

Skvělý popis, jinak ad. Inuyasha a její popis trpaslíků: patrně jde o slovní kompilát, Dwarf je skutečně anglicky trpaslík, a Zwerg je naopak trpaslík německy. Takže zřejmě z těchhle dvou slou "udělali" Dwergr :)

11 Dante Dante | 28. dubna 2007 v 7:17 | Reagovat

Hele netučí někdo co znamená to (Encouter of Shadows)

12 Angeloevoda Angeloevoda | E-mail | Web | 1. října 2017 v 11:52 | Reagovat

As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

13 Caseyshoum Caseyshoum | E-mail | Web | 7. října 2017 v 15:26 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama